українська російська англійська
Президент і Уряд зробили все, щоб об'єднати українське суспільство навколо євроінтеграції, - Прем'єр-міністр
11.10.2013 | 12:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Президент України і Уряд зробили все можливе, щоб об’єднати українське суспільство навколо європейської інтеграції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час виступу на круглому столі з питань європейської інтеграції 11 жовтня 2013 року у Верховній Раді України.

«Це наша послідовна принципова політика», - сказав Микола Азаров.

При цьому він нагадав, що мета інтегруватися в політичний, економічний, правовий і гуманітарний простір Європейського Союзу була важливою складовою передвибоної програми Президента України Віктора Януковича.

«З цією програмою він переміг на виборах. І виконує свої зобов’язання перед суспільством, - зазначив Прем’єр-міністр. - Буквально з перших кроків нової влади навесні 2010 року ми зробили завдання європейської інтеграції нормою закону. Ми прийняли  Закон «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», який визначив європейські норми і цінності як фундамент суверенної державної політики України».

Глава Уряду підкреслив, що це «був рішучий і визначальний крок із забезпечення незворотності курсу незалежної України».

«Ми засвідчили, що європейські перетворення потрібні українському суспільству, і ми здійснюємо їх в національних інтересах України», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку