українська російська англійська
Уряд демонструє безпрецедентну відкритість у діалозі з ЄС, - Прем'єр-міністр
11.10.2013 | 13:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд демонструє безпрецедентну відкритість у діалозі з Європейським Союзом. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Парламенті під час круглого столу з питань європейської інтеграції.

«Хотів би ще раз наголосити на безпрецедентній відкритості Уряду у діалозі з Європейським Союзом», - наголосив Микола Азаров. Він звернув увагу на те, що сьогодні у круглому столі беруть участь практично всі міністри, що відповідають за основні напрями переговорного процесу з ЄС.

Крім того, Уряд запровадив практику запрошення на свої засідання представників інституцій Євросоюзу.

«Ще на початку цього року разом з Комісаром ЄС Штефаном Фюле проведено розширену зустріч за участю всіх ключових міністрів, на якій вироблено план спільних дій щодо підготовки Угоди про асоціацію до підписання, - нагадав Прем’єр-міністр України. – а у засіданні Уряду 18 вересня під час схвалення Угоди про асоціацію брав участь Глава Представництва ЄС пан Томбінський», - заявив Микола Азаров.

Разом з цим Кабінет Міністрів відкритий і для громадськості, наголосив Глава Уряду. Він додав, що у процесі підготовки проекту Угоди проводилися широкі консультації з бізнес- середовищем, завдяки чому значною мірою вдалося захистити інтереси вітчизняних виробників.

«У ході переговорів знайдені компромісні рішення, які прийнятні для обох сторін. Особливо це стосується такої важливої частини Угоди, яка передбачає створення зони вільної торгівлі», - підкреслив Микола Азаров.

 

 

 

версія для друку