українська російська англійська
М.Азаров: Угода про асоціацію з ЄС - шлях до тієї України, про яку більшість наших співгромадян мріє
11.10.2013 | 13:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Угода про асоціацію з Європейським Союзом є Дорожньою картою на шляху до тієї України, якою переважна більшість наших співгромадян хоче її бачити, - наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в Парламенті під час круглого столу з питань європейської інтеграції.

Глава Уряду нагадав слова Президента України, з якими він звернувся 3 вересня 2013 року до Парламенту: «Асоціація з ЄС потрібна не владі чи опозиції. Асоціація потрібна Україні».

Микола Азаров підкреслив, що Угода про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом дозволить здійснити такі перетворення, які зроблять Україну країною з потужною соціально відповідальною економікою, заснованою на передових технологіях, що гарантує достойні доходи громадян і сильний соціальний захист. Країною з безумовним верховенством права та з високими стандартами життя, які, до речі, всі ті, хто згоден з асоціацією, і ті, хто не згоден, визначають однаково – як європейські стандарти життя.

«Ця ціль має об’єднувати всі політичні сили українського Парламенту незалежно від їх міжособистісної чи політичної конкуренції, - заявив Микола Азаров. - Розраховуємо, що Європейський Союз належним чином оцінить прогрес, досягнутий Україною, і вже найближчим часом буде схвалено відповідне політичне рішення щодо підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті».

 

 

 

версія для друку