українська російська англійська
Микола Азаров: У Калузі ми обговоримо, як зберегти рівень торговельно-економічних зв'язків з МС
11.10.2013 | 16:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

14-15 жовтня у Калузі (РФ ) відбудеться засідання Міжурядового українсько-російського комітету з економічного співробітництва. На рівні урядів України і Росії обговорюватиметься цілий спектр питань двостороннього співробітництва. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з користувачами соцмережі Фейсбук.

«У понеділок і вівторок запланована моя робоча поїздка до Росії для зустрічі з російським керівництвом і проведення Міжурядового комітету з економічного співробітництва. Підготовлено досить об'ємний матеріал, включаючи проекти угод, які нам належить підписати. Таким чином, у нас буде ще одна можливість обговорити всі ці питання на рівні урядів», - сказав Микола Азаров.

При цьому він зазначив, що найголовнішим завданням на даний момент є збереження рівня торговельно-економічних зв'язків з країнами Митного союзу. «Ми повинні розуміти, що це і робочі місця, і зарплата, і доходи до бюджету» , - сказав Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров нагадав, що Президент Російської Федерації заявив про необхідність на рівні керівництва країн, експертів проаналізувати можливі наслідки від приєднання України до зони вільної торгівлі з ЄС для торгово-економічних взаємин і виробничої кооперації з країнами Митного союзу. «На мій погляд, це дуже важлива заява Президента Російської Федерації», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку