українська російська англійська
Прем'єр-міністр дав низку доручень за скаргами, що надійшли від користувачів Фейсбука
11.10.2013 | 16:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив відповідальним керівникам міністерств і відомств розібратися з тими скаргами, які останнім часом надходять на його особисту сторінку в Фейсбуці. Про це Глава Уряду заявив під час он-лайн-спілкування з користувачами соцмережі.

За його словами, більшість повідомлень стосувалися підключення до опалення житлових будинків та інших об'єктів.

«По кожному з них давали відповідні доручення, а деякі, найбільш резонансні - там, де мова йшла про підключення опалення шкіл, лікарень, дитячих садків - розглядалися на засіданнях Уряду», - заявив Микола Азаров. Він запевнив, що ця робота і далі буде продовжуватися.

Крім того, були скарги щодо затримок виплат різних допомог, у т. ч. і «дитячих». «Міністерству фінансів, Міністерству соціальної політики і Державній служба казначейства разом з відповідними фондами доручено розібратися і виправити ситуацію», - сказав Глава Уряду

Він звернувся до користувачів соцмережі з проханням і надалі повідомляти йому про подібні випадки. «Якщо такі затримки будуть мати місце, то прошу дати відповідну інформацію», - сказав Прем'єр-міністр.

версія для друку