українська російська англійська
Микола Азаров: В Україні надлишок за всіма групами продуктів харчування
11.10.2013 | 18:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

З жодної групи продуктів харчування в Україні сьогодні немає дефіциту, а навпаки - є надлишок пропозицій, заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Фейсбуці.

За його словами, на жаль, існують спекулятивні технології підняття ціни. І завдання сумлінних учасників ринку і державних адміністрацій - протистояти таким технологіям. «Від адміністративних працівників і від бізнесу спільно потрібно забезпечити поставку у великих обсягах в наші міста тих овочів, на які піднялися ціни. Тим більше, що їх насправді у великому надлишку. Але десь не вистачає транспорту, десь не вистачає бажання, відповідальності, а десь є і відвертий саботаж. У результаті величезні обсяги картоплі та інших овочів, які вирощені і зібрані своєчасно, не надходять до міста саме тоді, коли зазвичай люди здійснюють заготівлю», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд приділяє дуже велику увагу вирішенню цієї проблеми, і в результаті ситуація поліпшується. Але з іншого боку, зазначив Микола Азаров, громадянам самим «не слід піддаватися ажіотажу і готується до «кінця світу».

«Ще раз підкреслюю: з жодної групи продуктів харчування в Україні на сьогодні немає дефіциту, а навпаки - є надлишок пропозицій. І дуже важливо, щоб та система, яку ми вибудовуємо в останній час (система оптових ринків, ярмарків, логістики), спрацьовувала і не дозволяла допускати такі сценарії», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку