українська російська англійська
Прем'єр-міністр України відбув до Росії з робочим візитом
14.10.2013 | 09:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відбув з дводенним робочим візитом до Російської Федерації.

У місті Калуга Глава українського Уряду ознайомиться з роботою заводу «ПСМА Рус».

У вівторок, 15 жовтня, М.Азаров огляне будівельний майданчик житлового комплексу «Комфорт Пак» та візьме участь у богослужінні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Калуги.

Заплановано зустріч Прем’єр-міністра України з Головою Уряду РФ Дмитром Медведєвим віч-на-віч та у широкому форматі.

Глави урядів проведуть десяте засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії, за результатами якого підпишуть підсумковий протокол. Буде підписано й Дорожню карту з реалізації чотирирічної Програми українсько-російського співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору у мирних цілях.

Сторони підпишуть Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Федеральним космічним агентством (РФ) щодо співробітництва у використанні національних космічних засобів дистанційного зондування Землі цивільного призначення.

Заплановано підписання Плану дій з інвестиційного, фінансового і галузевого співробітництва України та РФ, Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом РФ про реалізацію та заходи державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями.

Передбачено спільний підхід глав урядів до представників ЗМІ.

У вівторок увечері Микола Азаров повернеться до Києва.

версія для друку