українська російська англійська
Україна приймає Міжнародний науково-технологічний форум "Наука. Інновації. Технології-2013"
14.10.2013 | 14:15
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

15-17 жовтня 2013 року в Києві відбудеться Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології - 2013». Серед організаторів форуму - Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України і Національна академія наук України.

У роботі Форуму візьмуть участь представники інститутів НАНУ, провідних вузів країни, наукових парків та технополісів, високотехнологічного бізнесу та центральних і місцевих органів влади. Відвідати захід також запрошені посли іноземних держав в Україні та іноземні науковці і бізнесмени.

Мета Форуму - презентувати найбільш перспективні інноваційні розробки і технології та сприяти налагодженню контактів між науковими організаціями і підприємствами реального сектору економіки.

Так, упродовж трьох днів працюватимуть спеціалізовані експозиції, які дозволять відвідувачам ознайомитися з останніми досягненнями у сфері нанотехнологій, лазерних технологій, біотехнологій, новітньої освітлювальної техніки, енергозбереження, космічних технологій та ІКТ. Новацією Міжнародного науково-технологічного форуму «Наука. Інновації. Технології - 2013» стане публічна презентація робіт претендентів на Державну премію України в галузі науки і техніки. Експонування робіт у рамках Форуму є продовженням громадського обговорення, яке здатне надати більшої об’єктивності їх оцінкам та продемонструвати широкому загалу прикладне значення цих проектів.

Також вперше на цьогорічному Форумі будуть представлені роботи молодих дослідників – членів Малої академії наук України.

У рамках Форуму відбудуться заходи, присвячені 20-ій річниці підписання Угоди між Україною та Німеччиною про науково-технічне співробітництво. Під час цих заходів планується обговорити перспективи реалізації міждержавних цільових українсько-німецьких програм у сфері біотехнологій, енергозбереження та матеріалознавства, основні питання виробничої кооперації за цими напрямами, а також спільну участь студентів і науковців двох держав у міжнародних освітніх проектах.

Крім того, під час Міжнародного форуму відбудеться ряд круглих столів та засідань секцій з питань публічно-приватного партнерства у сфері науки та інновацій; перспектив розвитку енергоефективних технологій; молекулярної та клітинної біології в Україні; сучасних технологій отримання наноматеріалів і виробів з них, а також розвитку інноваційних технологій у селекції та виробництві зерна в Україні.

Довідково

Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології - 2013» проводиться в Україні втретє.

Міжнародний форум проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

 

 

 

версія для друку