українська російська англійська
Леонід Кожара прочитав лекцію в Інституті дипломатії у Казахстані
14.10.2013 | 14:53
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

14 жовтня ц.р. Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара виступив з лекцією перед студентами та професорським складом Інституту дипломатії Академії державного управління при Президентові Казахстану.

Інститут дипломатії - один із найпрестижніших вищих навчальних закладів, що здійснює підготовку фахівців у галузі міжнародних відносин та підвищення кваліфікації чинного дипломатичного персоналу МЗС Республіки Казахстан.

Міністр детально проінформував про пріоритети Українського головування в ОБСЄ, відзначивши близькість позицій України і Казахстану з актуальних питань діяльності цієї організації.

У своїй лекції Леонід Кожара приділив велику увагу питанню європейської інтеграції України та окреслив ключові реформи, які здійснюються в нашій державі, у тому числі з метою створення передумов для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Також Глава зовнішньополітичного відомства України розповів про досягнення в українсько-казахстанських відносинах та виклав своє бачення перспектив взаємодії України з Митним союзом.

Наприкінці свого виступу Леонід Кожара відповів на запитання студентів, викладачів та представників ЗМІ.

За значний внесок у зміцнення стабільності та безпеки на посту Діючого голови ОБСЄ Леоніду Кожарі було присвоєно звання почесного професора Академії державного управління при Президентові Казахстану.

 

версія для друку