українська російська англійська
Мін'юст підготував методичні рекомендації щодо запобігання і протидії корупції
14.10.2013 | 15:05
Прес-служба Міністерства юстиції

Методичні рекомендації щодо запобігання і протидії корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування підготовлено Міністерством юстиції України.

У посібнику міститься перелік антикорупційних нормативно-правових актів,  розкривається зміст термінології, що використовується у законодавстві, надається детальний опис превентивних антикорупційних механізмів.

Йдеться також про визначені законодавством обмеження щодо використання службового становища, суміщення та сумісництва, одержання дарунків (пожертв), роботи близьких осіб та осіб, які звільнилися з посад або припинили діяльність, пов’язану з виконанням функції держави, місцевого самоврядування, наслідкам притягнення особи до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, а також питанням спеціальної перевірки, декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру, запобіганню виникненню конфлікту інтересів.

Методичні рекомендації було підготовлено із залученням головних управлінь юстиції у Донецькій та Миколаївській областях спільно з Інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України.

Рекомендації розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції у підрубриці «Новини. Публікації» рубрики «Антикорупційні ініціативи»: http://www.minjust.gov.ua/anti_corruption_news.

 

 

версія для друку