українська російська англійська
Урядовий уповноважений з прав інвалідів привітав учасників проекту "Відчинилося життя"
14.10.2013 | 15:24
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко надіслав вітальний лист організаторам та учасникам гала-концерту «Відчинилося життя», в якому подякував усім, хто долучився до втілення цього чудового проекту, за надану можливість виконавцям з особливими потребами проявити творчий потенціал та відкрити свою безмежну душу.

«Музика – це чи не єдиний напрям, у якому людина з обмеженими можливостями відчуває себе абсолютно без вад та будь-яких обмежень. Як кажуть, пісня не має кордонів. Ось так і цей яскравий культурно-мистецький захід дає можливість незрячій людині відчути безобмеженість та стати повноцінною частинкою суспільства», – йдеться у вітанні Урядового уповноваженого з прав інвалідів.

Олексій Журавко побажав всім слухачам гарного вечора і незабутніх вражень, а виконавцям – творчого натхнення та безперешкодного досягнення поставлений цілей.

Довідково

«Відчинилося життя» – спільний проект оркестру Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької та обдарованих незрячих виконавців з різних куточків України, підтриманий зірками опери та естради. Проект не має аналогів у світовій музичній практиці, ставши унікальним мистецьким явищем і для України.

Авторами ідеї, організаторами та натхненниками цього проекту є незряча львів’янка Оксана Потимко та диригент Національного театру ім. М. Заньковецької Богдан Мочурад.

 

версія для друку