українська російська англійська
Міністр освіти і науки відвідав Миколаївський національний університет ім. В. Сухомлинського
14.10.2013 | 15:40
Прес-служба Міністерства освіти і науки

11 жовтня 2013 року у рамках відзначення 100-річчя заснування Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відвідав вищий навчальний заклад.

В урочистостях взяли участь голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов, науковці, викладачі та студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Міністр освіти і науки та голова Миколаївської облдержадміністрації урочисто відкрили Музей історії університету та картинну галерею, ознайомилися з виставкою наукових досягнень викладачів і студентів ВНЗ.

Дмитро Табачник від імені Президента України Віктора Януковича привітав науково-педагогічний та студентський колективи з ювілеєм закладу. Міністр звернув увагу на важливість підготовки фахівців різного профілю та необхідність продовжувати традиції підготовки педагогічних кадрів.

За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну плідну наукову-педагогічну діяльність Дмитро Табачник вручив науково-педагогічним працівникам державні нагороди, грамоти і подяки Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України.

Окрім того, Міністр Дмитро Табачник провів прес-конференцію, де відповів на низку запитань представників ЗМІ.

 

 

версія для друку