українська російська англійська
На Черкащині відремонтовано 310 об'єктів, що носять ім'я Т. Шевченка
14.10.2013 | 17:38
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб зазначає, що відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича в області проводиться низка відновлювальних та будівельно-реставраційних робіт, зокрема в районах та містах регіону відремонтовано 310 об’єктів, що носять ім’я Тараса Шевченка.

 «В області нараховується 45 пам’ятних місць, пов’язаних із перебуванням Кобзаря у нашому краї. Його іменем названо 100 пам’ятників, погрудь та пам’ятних знаків. Підготовку до ювілею Тараса Шевченка на рівні області ми розпочали ще два роки тому з проведення розширених колегій облдержадміністрації, створення відповідних оргкомітетів, затвердження конкретних заходів. Чимало вже зроблено: завершено І чергу реконструкції музею Шевченківського Національного заповідника, впорядковано пам’ятник та могилу поета, завершено роботи по Успенському собору в Каневі. Цього року заплановано провести низку відновлювальних робіт у с. Мошни, Звенигородськогому та Городищенському районах. Крім того, буде відремонтовано академічний обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка», – зазначає Сергій Тулуб.

Крім того, в області стартували та успішно проходять мистецькі заходи: всеукраїнські та міжнародні конкурси, фестивалі, форуми, шевченківські читання тощо.

версія для друку