українська російська англійська
На Рівненщині 8 тисяч 613 людей із обмеженими можливостями забезпечені роботою
14.10.2013 | 18:15
Рівненська ОДА

На Рівненщині створюють робочі місця для інвалідів. Людям з особливими потребами запропонували 7,5 тисяч вакансій, прозвітували заступниці голови Рівненської облдержадміністрації Світлані Сад в обласному відділенні фонду соцзахисту інвалідів. Робочі місця створили на понад 2 тисячах підприємств та установ краю. Нині на Рівненщині 8 тисяч 613 людей із обмеженими можливостями забезпечені роботою.

Водночас ті керівники, котрі не дотримуються нормативів працевлаштування людей із особливими потребами, сплачують штрафи. Так, вони перерахували до держбюджету понад півмільйона гривень санкцій. За словами директора обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Олега Бєлана, ці кошти повертаються до людей із інвалідністю за рахунок забезпечення їх безкоштовними індивідуальними візками, автомобілями, створенням для них дотаційних робочих місць на підприємствах.

Глава держави акцентує на охопленні соціальними послугами найуразливіших категорій населення, тож для людей з обмеженими можливостями також організовують професійне навчання, аби допомогти їм знайти роботу. Так, перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли майже півсотні краян, які мають інвалідність. На це спрямували майже 187 тисяч гривень, підсумував Олег Бєлан.

 

 

версія для друку