українська російська англійська
На Дніпропетровщині 6 тис сімей отримали допомогу соціальних працівників
14.10.2013 | 18:27
Дніпропетровська ОДА

З початку 2013 року фахівцями центрів соціальних служб проінспектовано 76 132 тис сімї, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами цієї роботи під соціальний супровід взято 6 тис 584 родини. Супровід сімей соціальними працівниками дозволив зняти з обліку у 2013 році більше 6 тис родин. Про це стало відомо під час селекторної наради з керівниками міст та районів області, яку провів голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков.

Як наголошує Президент України Віктор Янукович, кожна людина, яка потребує підтримки має відчувати турботу з боку держави. Тому за завданням Глави держави у 2012 році в країні був збільшений штат соціальних працівників. Це було зроблено для того, щоб покращити соціальний супровід сімей та осіб, які перебувають або можуть опинитися у складних життєвих обставинах.

Наразі у Дніпропетровській області працює 756 соціальних працівників.

«Соціальні працівники допомагають подолати складні життєві обставини,  у яких опинилася родина. Тим більше, це стосується сімей з дітьми. За кожним конкретним випадком – стоїть доля конкретної людини, конкретної сімї. Тому завдання  фахівців соціальних служб – виявляти та вирішувати проблемні питання, запобігати такому явищу як соціальне сирітство», - сказав Дмитро Колєсніков.

Під час своєї роботи з сім’ями соціальні працівники надають їм психологічну допомогу, організовують заходи з поліпшення умов проживання та утримання дітей, зокрема, в осінньо-зимовий період тощо.

Керівник регіону звернув увагу керівників міст та районів на те, що виявлення сімей у складних життєвих обставинах повинно здійснюватися не тільки силами фахівців центрів соціальних служб, а всіма суб'єктами соціальної роботи. Це і органи внутрішніх справ, заклади освіти, відділи у справах сім'ї, молоді та спорту, органи місцевого самоврядування, управління соціального захисту населення.

 

версія для друку