українська російська англійська
Мінфін підтримує запровадження інноваційних технологій при наданні освітніх послуг
14.10.2013 | 18:41
Прес-служба Міністерства фінансів

11 жовтня відбувся підсумковий семінар для керівних працівників фінансових підрозділів районних адміністрацій із використанням технологій дистанційного навчання, що впроваджені у навчальний процес Академії фінансового управління.

Під час заходу в режимі он-лайн було з’єднано Міністерство фінансів України, Академія фінансового управління та Міністерство фінансів Автономної Республіки Крим.

Учасники заходу погодилися, що впровадження дистанційних технологій для навчальних курсів має потужний потенціал, який відкриває широкі можливості для проведення довгострокового навчання та короткострокових заходів із широким залученням регіональної аудиторії.

Цей процес вже розпочато в Академії фінансового управління, якає надійним партнером у сфері підвищення кваліфікації працівників фінансової сфери вже багато років.

Долучитися до організації роботи з підвищення кваліфікації працівників сфери державних фінансів та запровадження в системі державних фінансів України європейських стандартів, яку проводить Міністерство фінансів України спільно з Академією фінансового управління, готове й Міністерство фінансів АР Крим.

 

версія для друку