українська російська англійська
Дмитро Ворона очолив українську делегацію у GRECO
15.10.2013 | 10:57
Прес-служба Державної реєстраційної служби

У м. Страсбург (Французька Республіка) розпочалося 61 пленарне засідання GRECO (Group of States against corruption – Група держав проти корупції).

У засіданні взяла участь українська делегація, яку очолив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

До складу делегації також увійшли в.о. директора Департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя Сіверс Роберт Валерійович та начальник відділу антикорупційної політики Департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя Кухарук Андрій Володимирович.

«Наша делегація завжди проводить аналіз доповідей інших країн і запозичує цінний світовий досвід. Ми займаємо активну позицію у роботі GRECO. У рамках даної пленарної сесії ми плануємо проведення двосторонніх та багатосторонніх зустрічей з експертами GRECO та обговорення стану ратифікації антикорупційних інструментів Ради Європи», - написав на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук Дмитро Ворона.

Участь української делегації в пленарному засіданні GRECO особливо важлива напередодні підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом і його державами-членами в рамках Вільнюського саміту наприкінці листопада цього року, а також Угоди про лібералізацію візового режиму з ЄС.

Варто зазначити, що GRECO (Група держав проти корупції) створена Радою Європи у 1999 році для здійснення моніторингу дотримання антикорупційних стандартів організації. На сьогодні її членами є 49 держав (48 європейських держав та Сполучені Штати Америки).

 

 

версія для друку