українська російська англійська
На Волині заклали капсулу під будівництво нової школи на селі
15.10.2013 | 11:16
ВОЛИНСЬКА ОДА

На Волині продовжується розбудова та модернізація мережі освітніх закладів. У селі Оленине Камінь-Каширського району відбулося урочисте  закладання капсули на місці будівництва нової школи І-ІІ ступенів.

Майбутня ЗОШ запланована на 220 учнів, її загальна кошторисна вартість – понад 18 млн. грн. Як повідомив Волинської голова облдержадміністрації Борис Клімчук, цьогоріч вже виділено 700 тис. грн. для проведення робіт нульового циклу. Термін здачі об’єкта в експлуатацію – 2015 рік.

Будівництво школи вестиметься з використанням сучасних енергозберігаючих технологій, для учнів також облаштують просторий  спортзал та їдальню.

«Демографічна ситуація у Камінь-Каширському районі дуже хороша, дітей багато, їм потрібна якісна освіта в хороших умовах. Держава піклується про це: завершується будівництво школи у селі Житнівка, наступної весни розпочнеться зведення ЗОШ в Осівцях. Незабаром запрацює і дитсадок у Бузаках. Як бачите, упродовж останніх років зроблено багато і плани  на майбутнє не менші», - наголосив  голова Волинської ОДА після закладання капсули.

«Приємно допомагати ініціативній громаді. У нашої держави, у Президента України, в Уряду  мудра політика: де є бажання працювати, змінювати життя на краще, втілювати інновації – завжди там буде сприяння і підтримка. Тим більше, що мова йде про дітей, про наше майбутнє», - зазначив голова облдержадміністрації.

Мешканка Олениного Галина Обушко  подякувала Борису Клімчуку за такий подарунок дітям. «Ми чекали цієї події багато років і ось нарешті громада має не просто надію, а чітку перспективу, що нова школа незабаром буде, адже її пообіцяв голова облдержадміністрації, а його словам ми віримо», - підкреслила вона.

Також Борис Клімчук, з огляду на наближення зими, дав доручення голові Камінь-Каширської РДА Івану Вовку завершити у районі облаштування теплих санвузлів у школах і контролювати  системи опалення, у тому числі перехід на нові твердопаливні котли.

 

  

версія для друку