українська російська англійська
В Іспанії презентовано економічний та інвестиційний потенціал Черкащини
15.10.2013 | 11:33
Черкаська ОДА

Перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Анатолій Івашкевич поінформував про візит делегації Черкаської області до м. Мадрид Королівства Іспанії, що проходив на початку жовтня цього року. У ньому взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Івашкевич, представники бізнесових кіл, учасники творчих колективів та митці Черкаської області.

У рамках візиту в Іспанію у приміщенні ТПП м. Мадрид відбулась презентація економічного та інвестиційного потенціалу Черкащини. У заході взяли участь керівники ТПП Іспанії та представники відомих іспанських компаній і підприємств.

Під час візиту керівник делегації Черкаської області Анатолій Івашкевич розповів про умови інвестування в економіку регіону та привернув увагу присутніх до конкретних проектів, які презентуються, також окреслив основні складові стану у сфері підприємництва та привабливість ринку України.

Учасники заходу отримали розгорнуту інформацію щодо інвестиційних проектів Черкаської області: «Розвиток і реконструкція Міжнародного аеропорту Черкаси – Міжнародного авіаційного терміналу України», «Будівництво заводу з виробництва сонячних модулів «ТОВ Солар-Умань», «Будівництво молочного комплексу потужністю 1000 голів «ТОВ Красногірське», «Створення відпочинкового комплексу в м. Черкаси «Дніпровський берег».

У презентаційних друкованих матеріалах, розповсюджених на заході, містилася інформація про інші актуальні для Черкаської області проекти, зокрема, щодо 20 інвестиційних проектів та пропозицій, 20 вільних земельних ділянок та 15 вільних приміщень, зокрема проект будівництва дороги І категорії Київ-Черкаси-Дніпропетровськ.

Представники 49 іспанських компаній виявили значний інтерес до змістовної частини презентації, яка супроводжувалась демонстрацією відповідного відеоматеріалу. У ході секційних засідань, коли кожен проект презентувався окремо, було встановлено контакти, досягнуто певних домовленостей, зокрема щодо надання черкаських проектів на розгляд іспанським керівникам. Тож заплановано й надалі продовжувати роботу з відповідними представниками з метою успішної реалізації проектів у подальшому.

Деякі іспанські фірми зацікавилися інвестиційними проектами Черкаської області, зокрема: директор фірми з розвитку міжнародного бізнесу Едуардо Хіменез; дирекція проектів розвитку аеропортів Фарах Івонне Бароуді Джіовіо; директор фірми «Елекнор Інтернейшинл» Хуан Барба; директор фірми «Консалтінг Інженіерінг» Яго Міянгос»; менеджер з експорту товарів по Європі фірми «ІНАБЕНСА» Даніель Джорджієв Діманов; менеджер з розвитку бізнесу фірми «Індра» Антоніо Муньеза Мартінез та ін.

Особливий інтерес з боку іспанських бізнесових кіл викликали інфраструктурні проекти, це – проект розвитку і реконструкції міжнародного аеропорту у м. Черкаси, проекти будівництва дороги Київ-Черкаси-Дніпропетровськ.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про візит до Черкаської області представників зацікавлених іспанських компаній для більш детального вивчення проектів.

 

версія для друку