українська російська англійська
У Львівській ОДА відбулася презентація Першого громадського Інтернет-телебачення
15.10.2013 | 15:26
Львівська ОДА

15 жовтня у Львівській облдержадміністрації відбулася презентація Першого громадського Інтернет-телебачення Львівщини «Разом ТV».

Президент Інтернет-телебачення Володимир Маліновський розповів, що метою цього проекту є створення позитивного телебачення, яке б надавало можливість кожному мешканцю Львівщини долучитись до створення новин.

«Особливо важливо, що завдяки телеканалу можна буде побачити трансляції сесій обласної, районних і міських рад, а також різноманітних заходів, які відбуваються в стінах органів влади на місцях. Трансляцію забезпечують студії, які уже працюють у Львові та Червонограді, планується відкриття 28 кореспондентських пунктів у населених пунктах області. Усі працівники телебачення працюють на громадських засадах, і є членами Громадської організації «Разом», яка створена у 2006 році і має осередки в усіх районних центрах області», – сказав В. Маліновський.

Водночас генеральний директор телеканалу Іван Федусь, презентуючи меню Інтернет-телебачення додав, що уже на сайті «Разом ТV» створена можливість проведення відеоконференцій та висвітлення новин  безпосередньо з місця подій.

Також на сайті розміщено банер «Народна трибуна» з гаслом «Думка громади має значення». У планах організаторів Інтернет-телебачення створення радіостанції та громадського  прес-центру.

Підсумовуючи презентацію, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Дмитро Посипанко зазначив, що обласна адміністрація вітає усі ініціативи громадськості, які скеровані на розвиток громадянського суспільства.

 

версія для друку