українська російська англійська
Україна і РФ мають намір запровадити методи стимулювання взаємної торгівлі, - Д.Медведєв
15.10.2013 | 15:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Під час роботи Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії буде підписано Дорожню карту щодо врегулювання питань інвестиційно-фінансової співпраці. Про це заявив Голова Уряду РФ Дмитро Медведєв під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

«За два останніх роки у нас приблизно на чверть впав товарообіг. Доля України у зовнішньоторговельному обороті скоротилася на 1% - це не дуже гарна тенденція. Тому необхідно проаналізувати ситуацію і подумати над методами стимулювання взаємної торгівлі. Сьогодні ми підписуємо Дорожню карту щодо врегулювання питань інвестиційно-фінансової співпраці», - наголосив Дмитро Медведєв.

У свою чергу Микола Азаров підкреслив, що під час сьогоднішньої зустрічі з Головою Уряду РФ обговорювалися масштабні проекти двостороннього співробітництва.

«Ми сьогодні обговорили ряд проблемних питань і знайшли конструктивні рішення. Нам необхідно використовувати наші зустрічі для постановки масштабних завдань, які ми можемо разом вирішити», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що надзвичайно конструктивною є співпраця між Україною і РФ у таких високотехнологічних галузях, як авіація і космос, у яких наші країни мають найкращі у світі технології.

версія для друку