українська російська англійська
О. Вілкул доручив пришвидшити підключення житлових об'єктів до системи опалення
15.10.2013 | 16:07
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

За завданням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула створено 17 мобільних груп з фахівців Мінрегіону, які знаходяться в регіонах та перевіряють роботу теплових систем.

«За моїм завданням створено 17 мобільних груп з фахівців Мінрегіону, які знаходяться в регіонах і перевіряють готовність та роботу об'єктів. Наразі до систем опалення підключено 100% закладів соціальної сфери та майже 100% житлового фонду у всіх 27 регіонах України», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на всеукраїнській селекторній нараді.

Загалом до роботи у зимових умовах підготовлено: 205 тисяч житлових будинків, 19,5 тисяч шкіл, 14 тисяч дитячих садків, 7 тисяч лікарень, 24,5 тисячі котелень.

Олександр Вілкул дав завдання керівникам регіонів усунути поточні проблеми та забезпечити теплом об’єкти, що досі не підключені до систем опалення. Це - 34 будинки у 2 регіонах країни. А саме у місті Києві (17 будинків) та Чернівецькій (17 будинків) області.

«34 будинки – це 0,02% відсотка від загального обсягу будинків, що вже підключені до системи опалення. Однак – це не просто цифри. В цих будинках живуть люди, які мають отримувати тепло. Звертаю увагу керівників Києва та Чернівецької області на необхідності пришвидшити підключення цих об’єктів до системи опалення», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку