українська російська англійська
На рахунки Міндоходів вже надійшло 5 млрд. грн. єдиного соціального внеску
15.10.2013 | 17:20
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два тижні жовтня перерахували на рахунки Міндоходів, відкриті в головних управліннях Держказначейства, 5 млрд. гривень.

Про це повідомив директор Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міндоходів Вячеслав Бусарєв під час прес-конференції в інформаційному агентстві „Інтерфакс”.

За його словами, за цей період платники подали 279 тис. звітів про нараховані суми внеску.

„Процес передачі функцій з адміністрування єдиного внеску до Міндоходів відбувався без жодних незручностей для платників податків. Приведено у відповідність до чинного законодавства нормативні документи, завершено усі технічні роботи. Більше того, ми активно працюємо над удосконаленням існуючих процедур адміністрування, зокрема, над розширенням можливостей електронного звітування”, – підкреслив Вячеслав Бусарєв.

Міністерством створюються усі умови для того, щоб якомога більше платників змогли скористатися цією можливістю. Розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з ЄСВ та довідник відповідності кодів органів Міндоходів і кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення.

„Дистанційне звітування сьогодні досить популярне серед платників податків, адже економить час та кошти, витрачені на подання звітності. Для електронного звітування платникам потрібно лише отримати в Міндоходів безкоштовний електронний ключ та завантажити відповідне програмне забезпечення”, – зазначив посадовець.

Вячеслав Бусарєв також нагадав, що цього місяця останнім днем подання звітності з ЄСВ є 21 жовтня. Для зручності платників всі кошти, які будуть помилково перераховані на старі рахунки, протягом доби автоматично переводитимуться на рахунки Міндоходів.

У випадку виникнення будь-яких запитань з адміністрування єдиного соціального внеску платники податків можуть звернутися до Центрів обслуговування платників або зателефонувати до кол-центру Міндоходів за тел. 0800-501-00-7.

версія для друку