українська російська англійська
На Волині функціонуватимуть терцентри для постійного проживання одиноких літніх людей
16.10.2013 | 09:36
Волинська ОДА

У кожному районі Волині  функціонуватиме терцентр для постійного проживання одиноких літніх людей. Таке завдання ставить голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук  керівникам районів.

У ході селекторної наради  Борис Клімчук наголосив, що до 1 листопада чекає  інформацію про  можливості створення  таких центрів. У разі  потреби нового будівництва його проект з кошторисом також має бути готовим. «Не важливо, на базі якого відомства чи установи  буде розгорнуто такий заклад. Головне – поближче до попереднього місця проживання цих людей. Бо така вже ментальність нашого люду – вони не погоджуються на переїзд в інші місцевості. Український варіант системи соціального захисту мусить враховувати таку особливість», - зауважив він.

«Один територіальний центр учора ми відкрили у Берестечку. Там проживають хороші люди, вони самотні. Про них уже ніхто крім держави не потурбується і Президент розуміє, що лише від влади залежить їх старість. Ми не дозволимо залишити цих людей наодинці зі своїми негараздами та переживаннями», - резюмував Борис Клімчук.

 

версія для друку