українська російська англійська
В Україні забезпечено опаленням 100% закладів соціальної сфери та житлового фонду
16.10.2013 | 09:47
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

В Україні забезпечено опаленням 100% закладів соціальної сфери та житлового фонду. Такі дані оперативно-диспетчерської служби Мінрегіону.

Загалом в Україні функціонує 24 686 котелень. Опалюється 174 591 житловий будинок, 13 859 дошкільних закладів, 19 362 школи, 6 481 лікарня.

Як резюмував на прес-конференції Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, у всіх регіонах України опалювальний сезон розпочато своєчасно. Він поінформував, що через похолодання подавати тепло закладам соціальної сфери розпочали в третій декаді вересня.

Очільник Мінрегіону звернувся через засоби масової інформації до громадян з проханням повідомляти про проблеми, що виникають з опаленням, оперативно-диспетчерську службу Мінрегіону, яка працює цілодобово, або регіональні диспетчерські служби. Номер телефону ОДС Мінрегіону - (044) 207-18-04. Контакти регіональних диспетчерських служб розміщені на офіційному сайті Міністерства. 

Геннадій Темник наголосив, що Міністерство докладає всіх зусиль для забезпечення безперебійної подачі тепла і ретельно відстежує ситуацію в регіонах з тим, щоб при необхідності миттєво надати необхідну допомогу.

За дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула створено 17 мобільних груп з фахівців Мінрегіону, які в регіонах перевіряють роботу теплосистем.

 

 

версія для друку