українська російська англійська
Завершено роботу над Вимогами до аудиторського висновку при реєстрації випуску акцій та їх розміщенні
16.10.2013 | 10:00
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) завершує роботу над Вимогами до аудиторського висновку, що подається до Комісії у складі документів для реєстрації випуску, випуску та проспекту емісії окремих видів цінних паперів, звіту про результати розміщення акцій (крім цінних паперів інститутів спільного інвестування). Дане рішення було затверджено на одному з останніх засідань регулятора.

«У першу чергу, в документі визначені основні вимоги до формату та структури аудиторського висновку щодо річної та проміжної фінансової звітності. Маємо надію, що нормативний акт сприятиме вдосконаленню проведення аудиту фінансової звітності емітента цінних паперів відповідно до міжнародних стандартів аудиту, а також надасть можливість регулятору та споживачам фінансових послуг отримати достовірну інформацію про його реальний фінансовий стан», - повідомив Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Додамо, що проект рішення розроблено відповідно до чинного законодавства, зокрема, відповідно до пункту 15 частини другої статті 7, пунктів 8 та 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», Закону України «Про аудиторську діяльність», Закону України «Про акціонерні товариства».

Незабаром документ буде направлено для проходження державної реєстрації до Міністерства юстиції України.

версія для друку