українська російська англійська
На Херсонщині розширюватиметься мережа закладів дошкільної освіти
16.10.2013 | 12:30
Херсонська ОДА

На розширеній нараді з директорами шкіл, позашкільних  закладів Цюрупинського району із спеціалістами служби у справах дітей та Департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації, яку провела заступник голови облдержадміністрації Ганна Пономаренко, обговорили напрями розвитку освіти області

«Одним із головних завдань влади  сьогодні є підвищення якості і конкурентоспроможності української освіти», - зазначила заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко на розширеній нараді з директорами шкіл, позашкільних  закладів Цюрупинського району із спеціалістами служби у справах дітей та Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Таким чином, у рамках засідання було акцентовано на необхідності  розширення мережі закладів дошкільної освіти і навчально-виховних комплексів в області.

Так, у 2013 році на Херсонщині було створено 6 навчально-виховних комплексів, а кількість діючих на сьогоднішній день закладів дошкільної освіти – 498 (для порівняння – у 2012 році їх число становило 496).

Заступник голови облдержадміністрації також додала: «До кінця 2014 року ми маємо повністю охопити дітей дошкільною освітою і надалі працювати над створенням навчально-виховних комплексів на Херсонщині, що дасть змогу забезпечити безперервність освіти – від дошкільної до загальної середньої».

Ще заступник голови облдержадміністрації повідомила, що наступного року на Херсонщині планують модернізувати близько 200 дитячих спортивних майданчиків.

Говорячи про питання освіти, що ще потребують удосконалення, Ганна Пономаренко підкреслила необхідність поступового переходу до  побудови освітньо-виховного процесу на засадах педагогіки розвитку, що дасть можливість «відкрити творчий потенціал дитини, починаючи від її найменшого віку».

версія для друку