українська російська англійська
Пенсійний фонд: З початку року призначено пенсії 425 тис. громадян
16.10.2013 | 12:54
Прес-служба Пенсійного фонду України

Підсумки роботи за дев’ять місяців 2013 року та завдання щодо наповнення бюджету Фонду для забезпечення своєчасної виплати пенсій обговорювалися 15 жовтня ц.р. на  нараді в Пенсійному фонді України за участю  начальників головних управлінь Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

З початку 2013 року територіальними органами Пенсійного фонду України призначено пенсії 425 тис. громадян, у тому числі 11 тис. осіб із числа військовослужбовців, встановлено 19 тис. пенсій за особливі заслуги перед Україною, 538 тис. осіб проведені перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення або попереднього перерахунку пенсії.

Як і в минулі роки, органи Пенсійного фонду забезпечують своєчасну та в повному обсязі виплату пенсій та грошових допомог 13,5 млн. пенсіонерів в усіх регіонах України. Нинішнього року загальна сума щомісячних виплат  стабільно перевищує  20 млрд. грн., а загалом за січень – вересень  загальний обсяг видатків на пенсійні та інші цілі  становив 186,9 млрд. грн., що на 14,7 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період  торік.

Забезпечення пенсійних та інших виплат коштами відбувалося за рахунок законодавчо визначених джерел фінансування.

До пенсійного бюджету надійшло 122,3 млрд. грн. власних доходів (виконання планового показника на 100,5 %). Порівняно з січнем – вереснем минулого року власні доходи Фонду зросли на 7,2 млрд. гривень.

За оперативними  даними, за січень – вересень ц.р. загальна сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала 138,1 млрд. грн. (100,3% планового показника на цей період). Це на 8 млрд. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

версія для друку