українська російська англійська
Матеріальну допомогу від держави отримали 290 тис. сімей Дніпропетровщини
16.10.2013 | 13:14
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

За 9 місяців 2013 року на Дніпропетровщині призначена та виплачена матеріальна допомога 290 тисячам сімей. Загальна сума виплат склала 1 млн. 867,3 тис. грн., що становить 100% від потреби. Про це повідомила начальник управління у справах сім'ї та молоді департаменту фізичної культури та спорту, сім'ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Лілія Ковальова.

За словами Лілії Ковальової, на Дніпропетровщині виплати здійснені своєчасно у повному обсязі.

Вона також додала, що одним з гарантованих видів державної допомоги є допомога при народженні дитини. Цього року допомогу при народженні призначено 26 тис. 780 сім'ям регіону. Зокрема, 13 тис. 537 родин отримали матеріальну допомогу при народженні першої дитини, 9 тис. 611 сімей - на другу дитину, 3 тис. 632 родин - на третю і наступну дитину.

Крім того, призначена і проводиться виплата допомоги на дітей одиноким матерям. На сьогодні виплачено допомогу 55 тис. жінкам.

У Дніпропетровській області реалізується сучасний підхід у роботі з сім’ями. Зокрема, в регіоні працює 756 соціальних працівників, які інспектують кризові родини та допомагають їм подолати труднощі.

Також працює обласний центр соціально-психологічної допомоги. У цьому центрі людям, які опинилися у важкій ситуації, не тільки нададуть невідкладну психологічну, соціальну та медичну допомогу, а й допоможуть з працевлаштуванням і нададуть юридичну консультацію. Крім того, в Центрі працює притулок, де протягом 3 місяців можна безкоштовно пожити тим, хто раптово опинився на вулиці.

 

 

версія для друку