українська російська англійська
Олег Проскуряков зустрівся з Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом
16.10.2013 | 14:04
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Відбулася зустріч Міністра екології та пиродних ресурсів України Олега Проскурякова з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання сучасного стану та перспектив співробітництва між Україною та США в сфері екології, енергетики, бізнесу.

Олег Проскуряков подякував Послу Дж. Пайєтту за увагу Уряду США до екологічної сфери, а також підтримку, яку надає Посольство США Мінприроди України у його діяльності.

Міністр екології та природних ресурсів України також відзначив, що одним з пріоритетів для Уряду України залишається створення максимально сприятливих умов для американського бізнесу, забезпечення гарантій для довготермінових інвестицій американських компаній, у тому числі й у сфері природних ресурсів.

Україна має достатню правову та організаційну базу для реалізації цих завдань та постійно її вдосконалює ,у відповідності до передових міжнародних стандартів.

Олег Проскуряков також відзначив, що Україна у повній мірі виконуватиме положення Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки відносно ресурсів газу з нетрадиційних джерел (сланцевого газу).

У свою чергу Посол Пайєтт підкреслив, що для нього питання екології є одним з пріоритетних в діяльності, адже керівництво Держдепартаменту США з особливою увагою ставиться до цього блоку питань. У цьому контексті американський Уряд готовий надати Україні необхідну підтримку з широкого кола питань в екологічній царині.

Також Посол підтвердив готовність США продовжувати допомогу Україні в питаннях подолання наслідків аварії на ЧАЕС та проведенні відповідних робіт у зоні відчуження.

Джеффрі Пайєтт окремо наголосив на прогресі у питанні підписання угод щодо розподілу продукції з американськими компаніями, які виграли відповідні тендери на розробку родовищ сланцевого газу в Україні.

версія для друку