українська російська англійська
Аграрна галузь демонструє стабільний приріст валового виробництва
16.10.2013 | 15:16
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Протягом останніх років в Україні спостерігається стабільний приріст виробництва аграрної продукції. Так, у галузі рослинництва вдалося досягти рекордного обсягу врожаю, а у тваринництві − подолати негативні тенденції у молочному і м’ясному скотарстві. Про це сьогодні заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк на засіданні Ради регіонів.

«Аграрна галузь демонструє постійний і стабільний приріст валового виробництва. За 8 місяців цього року воно становило 13,3% порівняно з відповідним періодом минулого року», − повідомив Міністр.

Микола Присяжнюк також заявив, що за останні три роки вдалося досягти максимальних історичних показників збору зернових – від 56,7 мільйона тонн у 2011 році до 60 мільйонів у поточному році.

«На сьогодні урожай вже зібрано на 82% площ, намолочено понад 46 мільйонів тонн зерна. При цьому зібрано близько 23 мільйонів тонн пшениці. Це повною мірою забезпечує продовольчі потреби країни та експорт. І загалом цього року урожайність в середньому по Україні зросла на 42%», − повідомив Міністр.

Очільник відомства також зазначив, що значні досягнення спостерігаються не лише в галузі рослинництва, але й у тваринництві.

«Вдалося подолати негативні тенденції у галузях молочного і м'ясного скотарства. І вже в цьому році індекс приросту становить 4,8%», − поінформував Микола Присяжнюк.

 

версія для друку