українська російська англійська
Валове виробництво сільгосппродукції у цьому році може зрости до 11%
16.10.2013 | 16:20
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Органи влади в регіонах мають брати безпосередню участь у розбудові та модернізації об’єктів агропромислового комплексу. Це дасть змогу залучити інвестиції та створити додаткові робочі місця. Так, протягом двох років планується отримати майже 30 мільярдів гривень інвестицій та створити 32 тисячі робочих місць. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час засідання Ради регіонів.

«До 2015 року спільно з органами влади в регіонах планується введення в дію 312 об'єктів, що дасть можливість залучити в розвиток галузі майже 30 мільярдів гривень інвестицій та створити близько 32 тисяч додаткових робочих місць. Вже за 8 місяців цього року введено в експлуатацію 45 об’єктів, які допомогли залучити 3,2 мільярда гривень інвестиційних ресурсів», − повідомив Міністр.

На переконання Миколи Присяжнюка, така консолідована співпраця центральної та регіональної влад дає змогу значно збільшити виробництво сільгосппродукції.

«Завдяки плідній співпраці можна очікувати, що у цьому році виробництво валової сільгосппродукції буде на рівні 109-111% порівняно з минулим роком», − підсумував очільник відомства.

 

версія для друку