українська російська англійська
Невеликі українські аеропорти розвиватимуться як регіональні
17.10.2013 | 09:35
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Українські "малі" аеропорти мають розвиватися з огляду на регіональні потреби. Як зазначив начальник Відділу авіаційних перевезень Мінінфраструктури Валентин Згурський під час першого Українського форуму транспортної інфраструктури, після введення в експлуатацію нових термінальних комплексів розпочалася нова ера розвитку авіаційного транспорту.

"Докорінно змінилося конкурентне середовище аеропортів. Якщо ще у 2008 році єдиним найпотужнішим аеропортом був "Бориспіль", то сьогодні конкуренцію йому як хабовому складають передусім "Жуляни", Донецьк, Львів, Харків. Щоб ринок авіапослуг розвився пропорційно, від чого і пасажир, і економіка держави в цілому отримають позитивний результат, кожен аеропорт України має визначитися зі стратегією розвитку. Має бути хоча б один великий транзитний вузол, який розвиватиметься у цьому напрямку, а іншим аеропортам варто спрямувати зусилля на регіональність", - зазначив Валентин Згурський.

У свою чергу Мінінфраструктури разом із Державіаслужбою докладають максимум зусиль для динамічного розвитку ринку авіапослуг - ведеться постійна робота над залученням нових авіакомпаній  на ринок України, зокрема й лоу-костів, щоб пасажири відчули переваги позитивної динаміки і змін у галузі.

 

версія для друку