українська російська англійська
Міндоходів України розвиватиме співробітництво із російською митницею
17.10.2013 | 09:44
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Міністерство доходів і зборів України  разом із Федеральною митною службою Російської Федерації планують розвивати співробітництво з організації спільного контролю, обміну попередньою інформацією та управління ризиками. Такої домовленості досягнуто під час зустрічі керівників двох відомств Олександра Клименка та Андрія Бєльянінова 16 жовтня  у Києві.

Під час зустрічі сторони також підкреслили необхідність подальшої співпраці у сфері правоохоронної, експертної та науково-методичної діяльності. Окрім цього, планується  вдосконалення митних процедур при переміщенні через українсько-російський державний кордон предметів релігійного призначення.

Олександр Клименко зауважив, що Міністерство доходів і зборів України розраховує на подальшу плідну співпрацю із Федеральною митною службою Російської Федерації  для швидкого вирішення проблемних питань, що виникають на українсько-російському державному кордоні.

Зі свого боку Андрій Бєльянінов виявив зацікавленість  у  вивченні українського досвіду з  об’єднання податкової та митної служб, особливо в контексті процедур пост-аудиту, а також роботи слідчих підрозділів Міністерства доходів і зборів України.

За підсумками зустрічі, до кінця року буде підготовлено та затверджено План спільних дій на 2014 рік щодо зміцнення співпраці України і Російської Федерації у митній сфері.

 

версія для друку