українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд посилить соціальний захист дітей-сиріт
17.10.2013 | 11:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На виконання доручення Президента України Віктора Януковича, яке він дав 16 жовтня під час засідання Ради регіонів, Уряд прийме комплексне рішення щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 17 жовтня 2013 року.

«У центрі уваги Президента – забезпечення всебічного розвитку підростаючого покоління, і особливо - дієвий захист дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах», - заявив Микола Азаров.

Зокрема, за його словами, Президент гостро поставив питання щодо послідовної заміни виховання у дитячих будинках і інтернатах на виховання у прийомних сім’ях, в будинках сімейного типу.

«На це відводяться лічені роки. А для цього треба створити належну матеріальну базу виховання в усіх – підкреслюю це – в усіх регіонах. За виконання цього завдання Уряд буде питати так само, як за економічний розвиток регіонів», - сказав Прем’єр-міністр.

Крім того, найближчими роками потрібно забезпечити житлом і роботою понад 20 тисяч дітей-сиріт, які скоро досягнуть повноліття. «Без системної державної допомоги їм дуже важко стати на ноги», - підкреслив Микола Азаров.

Він доручив Мінрегіону, Мінсоцполітики найближчим часом організувати розширену нараду з представниками обласних і районних адміністрацій для пошуку спільного рішення всіх цих проблем.

«Треба узагальнити пропозиції, щоб потім Кабінет Міністрів прийняв комплексне рішення щодо цих питань», - зазначив Глава Уряду.

 

версія для друку