українська російська англійська
М.Азаров доручив розпочати розробку регіональних програм розвитку соціальної інфраструктури села
17.10.2013 | 11:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На виконання доручення Президента України Прем’єр-міністр України Микола Азаров зобов’язав Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерство аграрної політики і продовольства та Міністерство фінансів разом з регіональними адміністраціями почати розробку регіональних програм розвитку соціальної інфраструктури села. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів України 17 жовтня 2013 року.

«Високі темпи розвитку сільського господарства, інтенсифікація агровиробництва ставлять перед нами нові завдання. Як зазначив Віктор Федорович Янукович, якщо ми не будемо вкладати необхідні кошти в соціальну інфраструктуру на селі, якщо не будемо будувати місцеві дороги, сучасне житло, медичні й торгівельні заклади для селян – наше село просто не зможе розвиватися потрібними темпами», - зазначив Микола Азаров.

На його переконання, у цій сфері треба визначити довготермінові - амбіційні і водночас реалістичні - завдання, які спираються на зростання агровиробництва і водночас сприяють такому зростанню.

 

версія для друку