українська російська англійська
Микола Азаров: Відсутність тепла у квартирі - це надзвичайна ситуація
17.10.2013 | 11:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду 17 жовтня 2013 року наголосив, що на сьогодні відсутність тепла навіть в окремій квартирі треба розглядати як надзвичайну ситуацію.

«Звертаю увагу Віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула і Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  Геннадія Темника на те, що відсутність тепла навіть в окремій квартирі сьогодні треба розглядати як надзвичайну ситуацію. І відповідно працювати», - сказав Микола Азаров.

Він наголосив на неприпустимості фактів не підключення житлових об’єктів до теплоносія в період опалювального сезону. «Опалювальний сезон в країні розпочато остаточно, і будь-яка затримка з підключенням житла чи соціальних об’єктів до тепла вже не може бути нічим виправдана», - зауважив він.

Прем'єр-міністр повідомив, що на сьогодні опаленням забезпечено 100% закладів соціальної сфери та 174 тисячі 418 житлових будинків, або 99,9%.

Не запущені у роботу ще п’ять котелень у Києві. «І що означають ті соті відсотка квартир, де ще немає тепла? Там теж живуть люди, які потерпають від холоду, і це неприпустимо», - наголосив він.

 

 

версія для друку