українська російська англійська
Уряд розробить загальнодержавну програму відновлення транспортного судноплавства
17.10.2013 | 11:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На доручення Президента Уряд у стислі строки розробить план дій з відновлення інфраструктури і флоту для річкових перевезень та прийме загальнодержавну програму відновлення транспортного судноплавства в басейні Дніпра. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 17 жовтня 2013 року.

Під час засідання Ради регіонів 16 жовтня Глава держави зазначив: мало виростити і зібрати рекордний врожай - його ще треба переробити і зберегти.

Микола Азаров зазначив, що наявний автомобільний і залізничний транспорт задіяний повністю. Але потенціал водного транспорту досі належним чином не використано. А це при тому, що Україна має унікальну транспортну артерію – Дніпро, ідеально розташовану за експортним маршрутом зерна. До того ж - це найдешевший шлях транспортування зернових та й інших сипучих вантажів.

«На доручення Президента ми повинні у найкоротший час розробити план дій з відновлення інфраструктури і флоту для річкових перевезень. Тому Мінінфраструктури разом з Мінагрополітики і Мінпромполітики зобов’язані до кінця року розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів загальнодержавну програму відновлення в басейні Дніпра транспортного судноплавства – в першу чергу для потреб агровиробництва», - підсумував Микола Азаров.

 

 

версія для друку