українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив до 1 грудня узгодити з Росією торговельні питання
17.10.2013 | 11:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр доручив до 1 грудня подати на розгляд Уряду погоджені з російськими партнерами пропозиції з розблокування торговельних суперечок і невирішених питань кооперації. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час засідання Уряду 17 жовтня, аналізуючи результати засідання українсько-російського міжурядового комітету з питань економічного співробітництва, що відбулося 15 жовтня в Калузі (РФ).

Зокрема, Глава Уряду повідомив, що сторони підписали Дорожню карту з реалізації Програми українсько-російського співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору у мирних цілях до 2016 року і Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у використанні національних космічних засобів дистанційного зондування Землі цивільного призначення. А також Дорожню карту щодо врегулювання питань у сферах інвестиційного, фінансового і галузевого співробітництва України та Російської Федерації.

«В цих документах визначено великий і різноплановий обсяг робіт, відповідальні за них органи влади і терміни виконання, - зазначив Микола Азаров. -  Доручаю відповідним міністерствам і відомствам та підкомітетам міждержавного комітету буквально з сьогоднішнього дня почати виконувати погоджений план дій».

Микола Азаров наголосив, що до 1 грудня поточного року всі відповідальні за виконання «дорожніх карт» повинні подати на розгляд Уряду погоджені з російськими партнерами пропозиції з розблокування торговельних суперечок і невирішених питань кооперації.

Зокрема, він зазначив, що вже в понеділок розпочинається інспекція Росспоживнагляду на підприємствах нашої кондитерської галузі для зняття претензій.

 

версія для друку