українська російська англійська
Литва і Україна спільно святкуватимуть 200-річчя Шевченка
17.10.2013 | 12:05
Прес-служба Міністерства культури

Сьогодні у Литві Міністр культури України Леонід Новохатько зустрінеться з Міністром культури Литовської Республіки Шарунас Бірутіс.

Під час зустрічі міністри обговорять ряд питань про співпрацю Литви і України в галузі культури, та підпишуть «Протокол намірів щодо спільного українсько-литовського відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка в рамках проведення Днів культури України в Литовській Республіці в 2014 році»

Документом передбачається: проведення Шевченківських літературних читань у Вільнюському університеті за участю відомих українських поетів, презентація кращих вистав національного театрального мистецтва,  організація концертної програми українських колективів у Вільнюсі.

Також Леонід Новохатько відкриє виставку народного художника України Івана Марчука «За горизонтом – горизонт…»  (м. Вільнюс, Палац Радзивіллів).

Персональна виставка робіт Івана Марчука в Литві проводиться за підтримки Мінкультури України  і триватиме під час третього саміту Східного партнерства за участю глав держав і урядів держав-членів ЄС з 17 жовтня по 15 грудня 2013 року. У чотирьох експозиційних залах розміщено понад 60 полотен художника.

 

версія для друку