українська російська англійська
18 жовтня відбудеться семінар щодо відновлення та збереження водних ресурсів
17.10.2013 | 15:20
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

18 жовтня 2013 року під головуванням Голови Держводагентства Василя Сташука та за участі керівництва Тернопільської облдержадміністрації відбудеться семінар на тему: «Відновлення та збереження водних ресурсів» (Тернопільська область).

Учасниками семінару розглядатимуться питання щодо сучасного стану та перспектив управління водними ресурсами України; управління водними ресурсами Тернопільської області зокрема, екологічних аспектів управління водними ресурсами; досвіду впровадження заходів з екологічного оздоровлення поверхневих вод та відновлення водних джерел; користування водними об’єктами на умовах оренди та встановлення режиму їх роботи; ролі громадськості в управлінні водними ресурсами; досвіду проведення оптимізації управління водними ресурсами; перспектив організаційного удосконалення басейнового управління в басейнах річок Дністер та Західний Буг; досвіду відновлення та облаштування джерел та витоків річок та ін.

Разом з тим відбудеться зустріч учасників семінару з представниками місцевого самоврядування та громадськості Тернопільського району. Також відбудеться відвідування облаштованих водних джерел, водогосподарських об’єктів та меліоративної системи області.

 

версія для друку