українська російська англійська
Угода про асоціацію - каталізатор проведення широкомасштабних реформ в Україні, - Сергій Арбузов
17.10.2013 | 15:00
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Україна має намір усунути всі перешкоди на шляху до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час зустрічі з Єврокомісаром з питань торгівлі Карелом Де Гухтом у Брюсселі.

«Укладення Угоди про асоціацію з ЄС стане каталізатором подальшого проведення широкомасштабних реформ, посилення демократичного розвитку та верховенства права. Україна приймає на себе безпрецедентний обсяг зобов'язань. І ми активно готуємося до їх виконання», - заявив Сергій Арбузов.

"Ми усвідомлюємо той великий обсяг роботи, який повинен бути зроблений, і сподіваємося на підтримку ЄС - і в рамках програм технічної допомоги, і в рамках фінансових програм сприяння розвитку окремих галузей економіки», - зазначив Перший віце-прем'єр-міністр України.

Також Сергій Арбузов повідомив про те, що сьогодні Прем'єр-міністр України підписав Стратегію розвитку системи управління державними фінансами - документ, з яким ЄС пов'язує подальшу співпрацю з Україною у фінансовій сфері. І висловив надію на отримання в осяжному майбутньому державою чергових траншів програм секторальної бюджетної підтримки.

«В умовах низьких темпів розвитку світової економіки Уряд працює насамперед над пошуком внутрішніх стимулів для пожвавлення економіки України. Ведеться системна робота з лібералізації податкової та митної систем, дерегуляції ведення бізнесу, підвищення енергоефективності, подолання енергетичної залежності. Ми робимо ставку на розвиток малого та середнього бізнесу, який формує, як нам добре відомо, в країнах Західної Європи в середньому до 80% ВВП», - додав Сергій Арбузов.

Також Уряд працює над подальшим поліпшенням інвестклімату і пов'язує його з створенням поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС. Адже тоді будуть введені європейські норми і стандарти, зняті торгові бар'єри, розширені ринки експорту товарів і послуг, нарощено імпорт інноваційних технологій і багато іншого.

 

версія для друку