українська російська англійська
Делегація України бере участь у туристичному форумі країн ЄС
17.10.2013 | 15:05
Прес-служба Державного агентства України з туризму та курортів

Делегація України на чолі з Головою Державного агентства України з туризму та курортів Оленою Шаповаловою бере участь у 12-му Європейському туристичному форумі «Туризм – сила економічного зростання, соціальних змін та благополуччя», учасниками якого є представники держав-членів Європейського Союзу. 12-й Європейський туристичний форум проходить 17-18 жовтня 2013 року у Вільнюсі (Литовська Республіка). Учасники форуму обговорюють шляхи збільшення фінансування туристичної галузі Євросоюзу та аналізують вплив туризму на розвиток економіки ЄС.

«Туристичний форум країн ЄС - це ефективна платформа для залучення в Україну кращих європейських стандартів у туристичному бізнесі та практик розвитку потенціалу країни. Представники туристичної галузі – як з боку держави, так і з боку приватного бізнесу мають бути у тренді актуальних питань розвитку туризму, які зараз стоять на порядку денному ЄС. Зокрема, це ініціативи щодо візової політики та фінансування сфери туризму за рахунок фондів Європейського Співтовариства», - сказала Голова Держтуризмкурорту Олена Шаповалова.

В рамках Форуму буде проведено низку двосторонніх зустрічей, зокрема з Генеральним Секретарем Всесвітньої туристичної організації паном Талебом Ріфаї щодо його візиту в Україну у 2014 році та підготовки до ІІІ Київського міжнародного туристичного форуму, а також з Генеральним директором Державного департаменту туризму Республіки Литва пані Раймондою Бальнієне щодо обміну досвідом з туристичного супроводу Чемпіонату з баскетболу, який приймала Республіка Литва, та реалізації програми "Бурштиновий шлях".

 

версія для друку