українська російська англійська
Держфінінспекція в Донецькій області за 9 місяців відшкодувала втрат на 103,6 млн. грн.
17.10.2013 | 16:04
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – вересня 2013 року фахівці Держфінінспекції в Донецькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 103,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств, установ та організацій додатково надійшло 17,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму майже 86,4 млн. грн.

До суду пред'явлено 43 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 25,8 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 179 досудових розслідувань, а також вручили 28 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Окрім того, за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, складено 43 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення.

До підприємств, установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 631 фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 2115 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 634 – до дисциплінарної та матеріальної, 136 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку