українська російська англійська
Майбутня асоціація з ЄС стала для України об'єднуючим фактором , - Сергій Арбузов
18.10.2013 | 09:07
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Євроінтеграційний курс нашої країни підтримують практично всі політичні сили і громадянське суспільство в Україні, а наявність розбіжностей у вирішенні окремих питань не перешкоджає спільним діям у напрямку асоціації з ЄС. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час зустрічі в Брюсселі з Європейським комісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

«Упевнений, що активізація нашого двостороннього діалогу з Європейським Союзом усуне всі перешкоди на шляху до підписання Угоди. Україна продовжує докладати зусиль для досягнення прогресу за всіма критеріями підписання документа», - зазначив Сергій Арбузов.

Серед основних пріоритетів: удосконалення законів про вибори, реформа системи правосуддя, боротьба з корупцією, покращення ділового клімату, виконання Порядку денного асоціації.

«Ми усвідомлюємо обсяг роботи, який ще належить виконати. Це комплекс реформ на роки вперед. Але хочу підкреслити, що процес реформ став незворотнім», - запевнив Перший віце-прем'єр.

Він додав, що Україна очікує позитивного рішення Ради ЄС про підписання Угоди та визначенні обсягу її тимчасового застосування.

Також Сергій Арбузов упевнений, що ще одним важливим пріоритетом для України у відносинах з ЄС є успішне просування безвізового діалогу. З 1 липня набули чинності зміни до Угоди про спрощення оформлення віз, і це стало черговим кроком на шляху до досягнення стратегічної мети - введення Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України.

«Уряд спільно з Верховною Радою веде активну роботу для цього», - підкреслив Сергій Арбузов.

 

версія для друку