українська російська англійська
Військовослужбовці Держспецтрансслужби відшліфовували майстерність з організації бойових дій
18.10.2013 | 09:33
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Військовослужбовці Держспецтрансслужби Міністерства інфраструктури України відшліфовували свою майстерність з організації бойових дій, управління військами та їх всебічного забезпечення під час командно-штабних навчань.

У бойовій формі та обстановці офіцерський склад відпрацьовував «воєнну» теорію на території 195 центральної бази – оперативно розробили стратегію і тактику боротьби проти супротивника. А от уміння «воювати на практиці» офіцери удосконалювали у 8 Чернігівському навчальному центрі, де пройшли тактико-спеціальні навчання у рамках командно-штабних. Тут, розгорнулося імітоване бойове дійство – за легендою, озброєна група терористів напала на охорону залізничного мосту через річку Десна, внаслідок чого з рейок зійшов поїзд, є «загиблі» та «поранені», а також надійшло повідомлення про мінування залізничної колії. Військові залізничники виявили себе вправними рятівниками – роззброїли нападників, допомогли «пораненим», а сапери розмінували залізницю.

Загалом навчання тривали три дні. За словами Голови Адміністрації Держспецтрансслужби, генерал-лейтенанта Миколи Малькова, військові мають бути завжди у бойовій готовності та вміти захистити свою державу та громадян, саме для цього щоосені проходять командно-штабні навчання.

На навчаннях були присутні оперативні групи від Мінінфраструктури, Укрзалізниці, Укравтодору, Генерального штабу Збройних Сил України.

Довідково

Згідно з планом основних заходів із питань мобілізаційної підготовки транспортно-дорожнього комплексу та галузі зв’язку і плану підготовки Держспецтрансслужби на 2013 навчальний рік під керівництвом Голови Адміністрації Держспецтранслужби сплановано проведення двохступеневого командно - штабного навчання з Адміністрацією Держспецтрансслужби на тему: „Організація управління Державною спеціальною службою транспорту під час виконання завдань із технічного прикриття на об’єктах оборонного значення залізниць та дорожнього господарства в операційній зоні з ліквідації прикордонного збройного конфлікту”. Актуальність даного заходу обумовлена завданнями, які стоять перед Міністерством інфраструктури України при виконанні заходів транспортного забезпечення в особливий період.

 

версія для друку