українська російська англійська
Безвідсоткові кредити отримали 45 фермерів Рівненщини
18.10.2013 | 09:53
Рівненська ОДА

Програму підтримки фермерських господарств зініціював голова облдержадміністрації Василь Берташ, аби сприяти розвитку агровиробництва в регіоні. Адже під час зустрічей із очільником області фермери нарікали, що банківські позики для них непосильні. Відтак, їх почали кредитувати з обласної казни.

Загалом господарства вже отримали півтора мільйони гривень поворотної фінансової допомоги.

Виконуючи доручення Глави держави щодо підтримки агровиробників, Рівненщина стала першою в Україні областю, де фермерам надають безвідсоткові кредити на розвиток, зауважив Василь Берташ.

За його словами, таку практику продовжуватимуть і надалі, оскільки Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів наголосив на важливості розвитку фермерських господарств, сімейних ферм та створення мотивацій для них.

Тим часом за підтримки влади для фермерів Рівненщини створили спеціальний бренд «Волинський екологічний продукт». Він об’єднав фермерів, яким професійні менеджери допомагають знаходити ринки збуту, а відповідно й прибутки. Нині агровиробники завершують поставки сільськогосподарської продукції в бюджетні заклади області.

 

версія для друку