українська російська англійська
Міністр охорони здоров'я відвідала Донецький медичний ліцей
18.10.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

В рамках робочого візиту на Донеччину Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова відвідала Донецький медичний ліцей при Донецькому національному медичному університеті ім. М.Горького.

Керівник МОЗ України побувала в навчальних класах, де поспілкувалась із ліцеїстами і відзначила, що у світі є лише дві професії, при обранні яких потрібно давати клятву людям – це медики та військові. «Саме ці професії покликані захищати життя», – зауважила Міністр.

Також Раїса Богатирьова ознайомилася з роботою університетської клініки та відвідала заняття лікарів-інтернів стоматологічного відділення. Цей лікувальний заклад розташований у спеціально спроектованій будівлі, яка оснащена найсучаснішим обладнанням. Тут застосовуються новітні комп'ютерні розробки й впроваджуються ексклюзивні методики дослідження та лікування. Все це дозволяє проводити консультативний прийом на високому рівні та виконувати ряд ефективних амбулаторних маніпуляцій.

Клініка є частиною наукової бази для впровадження новітніх технологій і наукових розробок кафедр Донецького національного медичного університету ім. М.Горького. Сучасне технічне оснащення відділень і професійна наукова підготовка фахівців дозволяє клініці бути навчальною базою для підвищення кваліфікації лікарів усіх спеціальностей.

 

версія для друку