українська російська англійська
Укрзалізниця удвічі перевиконала план з ремонту вагонів-зерновозів
19.10.2013 | 11:07
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

За 9 місяців 2013 року відремонтовано 2612 вагонів, що удвічі більше, ніж було заплановано (191% до плану).  Про це повідомили в Головному управлінні вагонного господарства Укрзалізниці.

Таким чином, вітчизняні зернотрейдери отримали додатковий ресурс у більше ніж 2600 вагонів, з них 600 вагонів пройшли капітальний ремонт. Зокрема, 450 одиниць в умовах депо та 150 вагонів – на Стрийському вагоноремонтному заводі.

Усі відремонтовані вагони долучилися до робочого парку залізниць, а натомість, частина вагонів, що потребували ремонту були вилучені з обігу.

Зерновози ремонтували шість вагонних депо: ВЧД Херсон (Одеської залізниці); ВЧД Слов’янськ,  Іловайськ, Красний Лиман, Костянтинівка та Попасна (Донецької залізниці).

Залізничні підприємства ремонтували також зерновози на замовлення компаній-орендаторів. Клієнтами по ремонту вагонів є ТОВ «Укртранслогістика», що замовила капітальний ремонт 300 вагонів та «ПІК енерго-інвест» – 800 зерновозів. Загалом за 9 місяців залізничні підприємства відремонтовали 492 орендних вагони-зерновози.

У результаті проведеної роботи робочий парк зерновозів залізниць у жовтні зріс на 1769 вагонів і зараз становить 10 403 вагони. Така кількість вагонів забезпечує потреби експортерів у переміщенні зернових вантажів територією України.

Потенціал залізниць на навантаження зернових за умов ефективного використання вагонів та дотримання технологічних норм - 1300 вагонів на добу.

 

версія для друку