українська російська англійська
Україна та Туркменістан активізують співробітництво у сфері відновлювальної енергетики, - Е. Ставицький
18.10.2013 | 11:44
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

18 жовтня у рамках у Міжнародної конференції високого рівня «Енергетична безпека та сталий розвиток – перспектива ОБСЄ», організованої під егідою головування України в ОБСЄ, відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького з Міністром енергетики Республіки Туркменістану Миратом Артиковим.

«Між нашими країнами склалося вже досить тривале й плідне співробітництво у сфері енергетики», - зазначив під час зустрічі Едуард Ставицький.

Він також наголосив, що українська сторона сподівається найближчим часом підписати Меморандум про взаєморозуміння в галузі електроенергетики між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Міністерством енергетики Туркменістану.

«Участь українських компаній у модернізації енергоблоків туркменських електростанцій є одним з пріоритетних напрямів відповідно до міждержавної Програми торговельно-економічного співробітництва між Україною і Туркменістаном на 2012-2015 роки», - зазначив Едуард Ставицький.

Очільник Міненерговугілля підкреслив, що в рамках реалізації Програми сторони визнали необхідним здійснювати реалізацію спільних проектів і спільне впровадження передових технологій та обладнання в галузі виробництва і розподілу електроенергії.

Наприкінці зустрічі сторони підтвердили зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва в енергетичній галузі, а також висловили сподівання на подальшу активізацію співробітництва, зокрема, у сфері відновлювальної енергетики.

 

версія для друку